قوانین و مقررات

طراحی منحصر به ‌فرد

قوانین و مقررات
الف- تعاریف اولیه:

 سامانه طلای ماه بانو:سامانه فروش آنلاین مصنوعات طلای زنانه از قبیل : سرویس طلا ، دستبند طلا ، گردنبند طلا ، گوشواره طلا ، نیمست طلا و سایر زیور آلات طلای ۱۸ عیار زنانه را فراهم کرده است.

پرداخت آنلاین: عملیات واریز مبلغ فاکتور صادر شده با استفاده از درگاه پرداخت بانک وبسایت ماه بانو
سامانه پشتیبانی  : منوی پشتیبانی در صفحه اصلی وب سایت آی تی زر که درخواست های پشتیبانی مشتری خانگیرا به مدیریت وب سایتگزارش و پیگیری میشود
استرداد وجه : برگشت مبلغ فاکتور مشتری خانگی به حساب مشتری

ب- قوانین و مقررات

ثبت نام مشتری خانگی و مشتری همکار در وب سایت به منزله موافقت با قوانین و مقررات مشروحه زیر میباشد.
۱-فروش آنلاین طلا در وب سایتگالری طلای ماه بانو ، فروش قطعی بوده و مشتری در صورت تحویل گرفتن بسته ارسالی ،امکان انصراف و درخواست استرداد وجه را نخواهد داشت.
۲- در صورتی که مشتری تشخیص دهد که بسته ارسالی دستکاری و یا باز شده باشد. در این صورت میتواند فرم رسید کالا را امضا ننموده و از بسته ارسالی مخدوش یا باز شده عکس گرفته و بسته را تحویل نگیرد و سریعا موضوع را بصورت تلفنی به ما گزارش وسپس از طریق سامانه پشتیبانی موضوع را پیگیری و مستندات را ارسال نماید.بدیهی است در صورت بروز این مورد ، گالری طلای ماه بانو موظف به مرجوع نمودن محصول و بستانکار نمودن مشتری خواهد بود که مشتری میتواند مبلغ بستانکاری را مطالبه نماید یا با استفاده از مبلغ بستانکاری ، نسبت به خرید محصول دیگر در وب سایت اقدام نمایدب-در صورتیکه مشتری ، پس از تحویل گرفتن بسته متوجه مغایرت در فاکتور ارسالی با محصول و یا مغایرت محصول ارسال شده با محصول خریداری شده در وب سایت ما شود ، میتواندموضوع را از طریق سامانه پشتیبانی پیگیری نماید . در صورت بروز این مغایرت و عدم رضایت مشتری نسبت به محصول ارسالی ، گالری طلای ماه بانو سند خرید مشتری را لغو نموده و مشتری در سیستم گالری طلای ماه بانو بستانکار شده و میتواند نسبت به خرید محصول دیگر و تسویه ما به تفاوت و یا پیگیری استرداد وجه پرداختی اقدام نماید.هزینه ارسال مجدد بعهده ماخواهد بود.
۳-پاسخگویی به پیگیری های مشتریان از طریق تلفن در روزهای غیر تعطیل از ساعت ۹ صبح الی ۱۸ و از طریق سامانه پشتیبانی وبسایت( در اسرع وقت میباشد.
۴-سامانه حمل و نقل وب سایتگالری طلای ماه بانو در کل کشور ، شرکت پست جمهوری اسلامی ایران میباشد و هر بسته تا سقف ۲۰ میلیون تومان بیمه میشود. در صورتیکه خرید مشتری بالای ۲۰ میلیون تومان باشد ، وب سایت ماه بانو خرید مشتری را به بسته های ۲۰ میلیون تومانی تقسیم خواهد کرد مسئولیت بسته ارسالی تا زمان رسیدن بسته به مشتری به عهده گالری طلای ماه بانو خواهد بود.

گارانتی

خدمات بی نظیر

کیفیت

قیمت

ارسال رایگان

طراحی خاص

خدمات آنلاین

ارسال رایگان، سریع و مطمئن تمامی محصولات فروشگاه به تمام نقاط ایران

تمامی محصولات وب سایت دارای گارانتی ۷ روزه بازگشت وجه می باشد

محصولات وب سایت به همراه بسته بندی شکیل به شما عزیزان اهداء می گردد

18k طلای 18 عیار:
2,348,600 تومان
24k طلای 24 عیار:
3,131,400 تومان
mesghal مثقال:
10,170,000 تومان
ons انس طلا:
1,963.93
noghre انس نقره:
24.27
coin-emami سکه امامی:
27,786,000 تومان
coin-azadi سکه آزادی:
24,801,000 تومان
coins-nim نیم سکه:
15,600,000 تومان
coin-rob ربع سکه:
10,400,000 تومان
coin-rob سکه گرمی:
6,000,000 تومان